Volejte
+420 603 912 759

Naše služby

Provádíme kompletní dodávky elektroinstalací, revize, tvorbu projektové dokumentace, návrhy osvětlení. Zabýváme se poradenskou činností, kamerovými systémy, zabezpečovacími systémy, architektonickým osvětlením objektů a zahrad, satelitním příjmem a příjmem DVB, výrobou rozvaděčů a inteligentní elektroinstalací.

 

Rodinné domy

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé rozvody rodinných domů od jednoduchých instalací až po komplexní řešení pro nejnáročnější zákazníky. S tímto odvětvím máme zkušenosti již od roku 1994.

Kromě požadavků na rychlost při výstavbě řadových domů s jednoduchou elektroinstalací, které často realizujeme pro developery a stavební firmy, jsme schopni nabídnout i komplexní řešení elektroinstalací dle nejnáročnějších přání našich zákazníků.


 

Realizaci elektroinstalace na Vaší nemovitosti jsme schopni zajistit:

  • žádosti o připojení k distribuční síti,
  • přes realizaci hromosvodu,
  • elektrického vytápění,
  • silové elektroinstalace
  • slaboproudých rozvodů,
  • zabezpečovacího systému,
  • satelitního příjmu,
  • příjmu DVB-T,
  • inteligentní elektroinstalace
  • až po revizní zprávu.

 

Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem a řadě spokojených zákazníků Vám můžeme poskytnout cenné rady při výběru vhodného řešení. Během realizace prací jsme schopni činnosti koordinovat i s ostatními profesemi tak aby byl výsledek přesně dle Vašich představ.

Bytové domy

Provádíme kompletní dodávky i rekonstrukce elektroinstalací bytových domů.  Realizujeme i veškeré slaboproudé rozvody.

Práce na bytových domech provádíme kompletně a rozhodně se nesoustředíme pouze na silové rozvody. Jsme schopni realizovat i strukturovanou kabeláž, příjem DVB-T, satelitní příjem, požární signalizaci, přístupový systém, realizaci audio i videotelefonů a hromosvody.

Průmysl

Celou svoji existenci se firma soustředí na elektroinstalace při výstavbách nových průmyslových hal, připojování technologií v průmyslových provozech, osvětlení hal a díky zkušenostem z průmyslových provozů provádíme i dodávky montážních linek, návrhy a realizace pracovišť, výrobu pracovních stolů a jednoduchých jednoúčelových strojů.

Naše firma již řadu let provádí elektromontážní práce ve velkých průmyslových halách. Realizujeme silové rozvody a osvětlení během výstaveb těchto hal. Sami provádíme i výpočty osvětlení a jsme schopni navrhnout i vhodný způsob tohoto osvětlení. Zajišťujeme připojování technologií ve výrobních provozech, údržbu či pravidelné revize a zabýváme se i zakázkovou výrobou montážních linek, jednoúčelových stojů či montážních stolů. To vše včetně dodávky strojních částí. Dále navrhujeme i zabezpečení pracovišť pomocí optických závor a laserových scannerů a zabýváme se i výrobou rozvaděčů. Problém pro nás není ani elektroinstalace v prostorách s nebezpečím výbuchu.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace